Home About Us Our services Contact
MENU
   Home
   About Us
   Our services
   Service Request Form
   Customer Complaint Form
   Useful Information
   Combi Selection
   Technical Information
   About Natural Gas
   Products
   Contact
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HAKKIMIZDA  
Konfor Isı Sistemleri - Viessman Kombi Yetkili Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve  tam donanımlı ekibimizle garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki,  her memnuniyetiniz yeni müşteri demektir. Servisliğini yaptığımız bölgeler ise; Sarıyer ilçesidir.

Konfor Isı sistemleri olarak yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerimize VİESSMANN marka kombi servis hizmeti vermekteyiz.

Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya kurum bulunmaktadır. Özellikle internetten öğrendiğimiz bilgilerlere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından   mağdur  edilmektedir. Teknik donanımdan yoksun, bilgileri yetersiz kişiler veya servis firmaları tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni kırmakta ve kimlere güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka TSE belgesine sahip, bilgili, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız, güleryüzlü, yeteri teknik kadro ve hızlı çözüm üreterek  güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktadır. Viessmann kombi yetkili servisi olarak sizlere en iyi ve hızlı ulaşıp çözüm üretmek için 24 saat hizmet vermekteyiz... 

BİZİ TERCİH ETMENİZ NEDENLERİNİZ:
1- Hızlı                              
2- Güvenilir                       
3- Güleryüzlü                    
4- Teknik kadro                 
5- Titiz çalışma                  
6- Gerekli donanıma sahip

 
AnaSayfa  |  Hakkımda  |  Ürünler  |  İletişim
Copyright © 2015, viessman kombi yetkili servisi http://www.konforisi.com bütün hakkı saklıdır.

Adres : Çamlıtepe Derbent Mah Akgün Cad. Gül Sok No:6 Giriş Kat Sarıyer / İstanbul
Tel : 0212 328 34 48  Fax : 0212 328 34 47           E-Mail : info@konforisi.com